ARCHMY Mimarlık Çözüm Ortaklığı

ARCHMY Mimarlık yurt içi ve yurt dışı projelerinde faaliyet göstermektedir. ARCHMY Mimarlık İzmir’de, Türkiye’nin tüm illerinde ayrıca yurt dışındaki projelerinizde, mimarlık ve inşaat alanlarında profesyonel ekipler ile birlikte çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Neden ARCHMY Mimarlık?

Uygulama, projelendirme ve mimari bağlamdaki her türlü faaliyetlerinizde şeffaf görevler almak ARCHMY Mimarlığın temel değerleri arasında bulunmaktadır. ARCHMY Mimarlık çözüm ortaklığı sunduğu kuruluşlarla bir bütün olmayı benimsemiştir. ARCHMY Mimarlık; çözüm ortaklığı kurduğu kuruluşla paralel ilerlemek, kurumunu ve çözüm ortaklığı kurduğu kuruluşları en üs seviyeye taşımak, üstünlük gözetmeksizin yapılan her işi mükemmel bir biçimde tamamlamayı çözüm olarak sunmaktadır. ARCHMY Mimarlık, mimari bağlamda aldığı görevleri zamanında tamamlamayı disiplin edinmiştir. ARCHMY Mimarlık, mimarlığın sanatsal ve teknik yönünü en iyi derecede kullanmaktadır. ARCHMY Mimarlık evrensel düzeyde projeler üreterek, çözüm ortaklığı kurduğu kuruluşlara sunmaktadır. ARCHMY Mimarlık, bütünleyici özellikleri ile mimari bağlamda kuruluşların isteklerine tam olarak cevap verme yeteneklerine sahiptir.

Kimlere Çözüm Ortaklığı Sunulur?

ARCHMY Mimarlık çözüm ortaklığı sunacağı, kişi veya kişilerce kurulmuş kuruluşları özenle seçmektedir. ARCHMY Mimarlık çözüm ortaklığından yararlanan kuruluşların; faaliyet süreleri, temel değerleri, ticari sicilleri, üretim kaliteleri, var oldukları ülke veya şehirdeki saygınlıkları,uyum sağlama koşulları değerlendirilir.

 

ARCHMY Mimarlık, profesyonel çözümler üretmektedir. Kurucusunun Mimar olduğu bu kurumda Mükemmelliyetçilik esastır.

İletişim Formu

Ad Soyad

İletişim Numarası

E-posta

Konu

İletiniz

ARCHMY Mimarlık ile ilgili tüm konularda bizim ile iletişime geçin.

Sorularınız, önerileriniz, şikayetleriniz ve daha fazlası için iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim formunu eksiksiz olarak doldurun. Size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi ekleyin. Formu doldurduktan sonra sizin ile iletişime geçilecektir.

İletişim Bilgileri

BAYRAKLI

Adalet Mahallesi 2132/2. Sk No:3 Trend Office Kat:4 Ofis No:32
Bayraklı/İZMİR

Telefon/Fax: +90 232 368 68 46
E-mail: info@archmy.com