ARCHMY Mimarlık Fiyat Listesi

ARCHMY Mimarlık, mimari bağlamda mimarlar odasının belirlemiş olduğu fiyat ve en az bedelleri üzerinden ücretlendirme yapmaktadır. ARCHMY Mimarlığın her tasarımı kişi veya kurumlara özel’dir. Bu yüzden ARCHMY bünyesinde üretilen tasarımlarda m2 ücretleri değişmektedir. Genel keşif ve değerlendirme yapıldıktan sonra kesin fiyatlar kişi veya kurumlara sunulur. Talepleriniz doğrultusunda fiyatlarda değişme gözlenir. Bütçe ve standartlar göz önünde tutularak sizin için en iyi fiyat çıkartılır.

ARCHMY Mimarlık, iç mimari projelerinde belirlemiş olduğu m2 fiyat listesi üzerinden ücretlendirme yapar. Tasarım alanı arttıkça m2 birim fiyatı azalır.

ARCHMY Mimarlık, tadilat uygulamalarında profesyonel ekipler ile birlikte çözüm üretir. Genel projelendirme yapıldıktın sonra, uygulamanın fiyatları belirlenir. Belirli standarlara bağlı kalarak ücretlendirme yapılır. Parçalı iş kabul edilmemektedir.

ARCHMY Mimarlık, inşaat uygulamalarında profesyonel ekipler ile birlikte çözüm üretir. Bütçe ve proje uyumu içinde fiyatlar net olarak belirlenir. Talepleriniz doğrultusunda ücretlendirme yapılır.

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

ARCHMY Mimarlık, profesyonel çözümler üretmektedir. Kurucusunun Mimar olduğu bu kurumda Mükemmelliyetçilik esastır.

İletişim Formu

Ad Soyad

İletişim Numarası

E-posta

Konu

İletiniz

ARCHMY Mimarlık ile ilgili tüm konularda bizim ile iletişime geçin.

Sorularınız, önerileriniz, şikayetleriniz ve daha fazlası için iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim formunu eksiksiz olarak doldurun. Size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi ekleyin. Formu doldurduktan sonra sizin ile iletişime geçilecektir.

İletişim Bilgileri

BAYRAKLI

Adalet Mahallesi 2132/2. Sk No:3 Trend Office Kat:4 Ofis No:32
Bayraklı/İZMİR

Telefon/Fax: +90 232 368 68 46
E-mail: info@archmy.com