Mimarlık


 

 

 

 

 

ARCHMY’ın temeli mimarlık hizmetlerine dayanmaktadır. “ARCHMY” kelime anlamı olarak; ARCH(architect/Mimar), MY(Muhittin YUFKA) açılımlarını içermektedir. Kurucusunun Mimar olduğu bu kurumda tüm bağlamlar için mükemmelliyetçilik temel değerleri arasında bulunmaktadır.

ARCHMY olarak mesleğimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Çoğu insan; çalışırken yorulur, aşırı iş yükünde strese girer, tutarsız ürünler çıkartır ve daha fazlası…

ARCHMY olarak; aşırı iş yükünde, daha çok sevinçli ve daha dinamik oluruz. Çünkü bizim için mimari bağlamdaki herşey yaşam kaynağıdır.

ARCHMY olarak üretim sürecinde yapabileceğimizin en iyisini yaparız. Çünkü her projede ürettiğimiz projeden sorumlu olmak temel değerlerimiz arasındadır, kendimizle yarışırız, bütün faaliyetlerde en iyisini ararız.

ARCHMY olarak mimari bağlamda hiçbir şeyi atlamayız. Çünkü kurumumuzda mesleki sorumluluk temel değerlerimiz arasındadır, meslek ahlakını korumak ve uygulamak bizim için bir esastır.

 

ARCHMY Mimarlık, profesyonel çözümler üretmektedir. Kurucusunun Mimar olduğu bu kurumda Mükemmelliyetçilik esastır.

İletişim Formu

Ad Soyad

İletişim Numarası

E-posta

Konu

İletiniz

ARCHMY Mimarlık ile ilgili tüm konularda bizim ile iletişime geçin.

Sorularınız, önerileriniz, şikayetleriniz ve daha fazlası için iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim formunu eksiksiz olarak doldurun. Size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi ekleyin. Formu doldurduktan sonra sizin ile iletişime geçilecektir.

İletişim Bilgileri

BAYRAKLI

Adalet Mahallesi 2132/2. Sk No:3 Trend Office Kat:4 Ofis No:32
Bayraklı/İZMİR

Telefon/Fax: +90 232 368 68 46
E-mail: info@archmy.com